Czas na ostateczne rozstrzygnięcia w grupie B piłkarskich Mistrzostw Europy. Śmiało można powiedzieć, że ciekawie zapowiada się rywalizacja pomiędzy Rosją, a Danią. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Ukraina – Austria: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Rosja – Dania: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Duńczycy można powiedzieć, że są już praktycznie bez szans na awans do kolejnej rundy. Bowiem przegrali dwa wcześniejsze mecze z Belgią oraz Finlandią. Nie mniej jednak na pewno będą chcieli sięgnąć po zwycięstwo.

Piłkarze reprezentacji Danii pokazali ogromny hart ducha grając przeciwko Belgii. Pomimo, że musieli poradzić sobie bez Eriksena dzielnie walczyli z wyżej notowanymi rywalami.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE w 2021

Rosjanie trzeba powiedzieć, że podczas EURO nie grają na dobrym poziomie. Można powiedzieć, że mieli i tak sporo szczęścia w rywalizacji Finami, że udało im się zdobyć trzy punkty. Nie znajdują się w swojej najlepszej dyspozycji i jest to widoczne od dłuższego czasi.

Przewidywane składy na mecz Rosja – Dania

Rosja: Szunin – Diwiejew, Semenow, Dżykija – Karawajew, Zobnin, Kuziajew – Gołowin, Ozdojew – Mirańczuk – Dziuba

Dania: Schmeichel – Christiansen, Kjaer, Verstergaard – Wass, Hojbjerg, Delaney, Maehle – Damsgaard, Braithwaite – Poulsen

Spotkanie Rosja – Dania można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Rosja – Dania21.76STS
Rosja – Daniapowyżej 2 bramek1.48Fortuna
Poprzedni artykułEURO 2020 typy dnia: Dania – Belgia: Typy bukmacherskie – 17 czerwca
Następny artykułEURO 2020: Dania – Walia: Typy bukmacherskie – 26 czerwca (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)