Legalny bukmacher STS online nagradza wszystkich swoich graczy darmowym bonusami za obstawienie meczy. Wystarczy typować mecze, a w zamian można liczyć na dodatkowe środki i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Darmowe 20 PLN za obstawienie meczy u bukmachera STS

Darmowe 20 PLN za obstawienie meczy u bukmachera STS

Warto jest zaznaczyć, że oferta bukmachera STS jest bardzo bogata i każdy gracz znajdzie coś dla siebie, ponieważ rozgrywane są mecze chociażby w piłce nożnej, siatkówce, koszykówce, czy tenisie.

Typer, który chce skorzystać z oferty „Codziennie 20 PLN” musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Dodać trzeba, że wspomniana akcja składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest w dniach od poniedziałku godz. 00:00 do niedzieli godz. 23:59.

Bonus 20 PLN codziennie dla typerów:

W ramach akcji „Codziennie 20 PLN” dostępne są wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których muszą znajdować się co najmniej dwa zdarzenia.

Trzeba mieć na uwadze, że typy muszą koniecznie pochodzić oferty przedmeczowej, a ich kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Gracze, którzy w czasie jednego dnia zagrają kupony za łączną stawkę nie mniejszą niż 100 PLN w prezencie otrzymają 20 PLN. I to nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone. Dodać jest warto że w czasie jednego tygodnia użytkownik może otrzymać extra 140 PLN.

Bonus powitalny w STS:

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi na sam start pakiet powitalny, w którym to można otrzymać extra nawet 1229 PLN. Chcąc dokonać aktywacji tej kwoty koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas za samą rejestrację gracz otrzyma 29 PLN w formie środków bonusowych i to bez depozytu. Gracz, który dokona wpłaty własnej otrzyma jej równowartość. Maksymalnie może to być nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułValencia – Real Madryt: Typ dnia – 8 listopada
Następny artykułTenis ATP: Typ dnia: Mannarino – Sinner – 13 listopada (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)