Przed nami pierwsze spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. W związku z tym bukmacher Totolotek przewidział promocję dla swoich graczy, w której zwiększa wygrane o 14%!

W promocji biorą udział Ci gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totolotek, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty na swojego konto.

Nigdzie nie musimy zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać. Wystarczy, że spełnimy warunki promocji jakie stawia bukmacher.

Na kuponie musi znajdować się co najmniej jednego zdarzenie z rozgrywek Ligi Mistrzów o kursie nie mniej niż 1.06. Lecz operator wymaga, że łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.00.

Poza tym kupon musi zostać zawarty za środki własne, a minimalna stawka kuponu to 20 PLN.

Lecz z promocji są wykluczone kupony: systemowe, na których znajdującą się zdarzenia unieważnione lub zawarte za środki bonusowe.

Tu otworzysz legalne i darmowe konto bukmacherskie – www.totolotek.pl


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia Wolves – Newcastle poniedziałek (11 lutego)
Następny artykułLiga Mistrzów Roma vs Porto – 12 lutego (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)