Niewątpliwie jest to spotkanie na przełamanie. Ponieważ zarówno Leicester jak i Brighton to ekipy, który nie wygrały żadnego z ostatnich pięciu spotkań. Można być pewnym, że teraz liczą na przełamanie.

Leicester – Brighton – wtorek (26 lutego)

W nieco lepszym położeniu przed tym pojedynkiem znajdują się gospodarze. Lisy obecnie zajmują dwunaste miejsce w dizez mając trzydzieści dwa punkty. Piłkarze Leicester w ostatnich pięciu bojach zdobyli zaledwie jeden punkt. Zdobywając go sensacyjnie z Liverpoolem. W pozostałych bojach przegrywali kolejno z Wolves, Manchesterem United, Tottenhamem oraz w weekend z Crystal Palace.

Chociaż trzeba podkreślić, że wynik z Crystal Palace nie pokazuje tego co działo się na boisku. Mecz wygrała ekipa Crystal Palace 4-1. Jednak zdecydowanie lepszą drużyną byli podopieczni Puela, którzy przez dłuższy okres czasu utrzymywali się przy piłce. A podczas całego pojedynku Lisy stworzyli, aż dwadzieścia siedem sytuacji bramkowych.

Z pewnością Lisy liczą na przełamanie tym bardziej, że są lepszym zespołem, a także posiadają lepszych piłkarzy w swoim zespole. Nie da się ukryć, że zagrają w tym boju trójką napastników Vardy, Ghazzal oraz Bernes. Gospodarze mają dobrą okazję, żeby się zrewanżować za ostatnie boje na własnym obiekcie, gdzie nie wygrali żadnego z minionych czterech potyczek. Łącznie zanotowali cztery wygrane, dwukrotnie remisowali oraz siedem razy ponosili porażkę.

KOD BETONLINE

„Lisy niewątpliwie są lepszym zespołem, bardziej doświadczonym, czy o większym potencjale. Spokojnie są wstanie zdobyć punkty w pojedynku z Brghton”- pisze ekspert portalu itypy.pl

Brighton obecnie zajmuje szesnaste miejsce w lidze mając dwadzieścia siedem punktów. To wszystko sprawia, że sytuacja tej ekipy nie jest najlepsza. Ponieważ mają zaledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Jak zobaczymy na ostatnie występy tego zespołu podobni jak i Lisy zdobyli tylko jeden punkt w pięciu ostatnich bojach. Zdobyli go remisując swój pojedynek z Watford. Natomiast kolejno przegrywali z Liverpoolem, Manchesterem United, Fulham czy przed tygodniem z Burnley.

Z pewnością sporym problemem ekipy przyjezdnych jest gra na wyjazdach, gdzie to nie idzie im za dobrze. Bowiem zanotowali po dwie wygrane i remisy, a także dziewięć razy ponosili porażkę. Podczas ostatnich pojedynków poza Amex Stadium przegrywali z takimi zespołami jak chociażby Fulham czy Bournemouth.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wynikiem 1-1. Jeżeli List zagrają w tym boju na swoim poziomie to nie powinni przegrać tego boju.

Spotkanie Leicester – Brighton można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Leictester – Brighton1X1.33Fortuna
Poprzedni artykułTyp dnia: St. Patrick – Finn Harps – poniedziałek 25 lutego
Następny artykułBukmacher Forbet zwiększa wygrane o 14%
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)