Jedno ze spotkań 1 rundy turnieju ATP w Cincinnati będzie to pojedynek pomiędzy Jannikiem Sinnerem z Federico Delbonisem. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na te spotkanie.

Sinner – Delbonis: Typy i analiza

Sinner – Delbonis: Typy i analiza

Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytem tego spotkania jest Sinner i nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraniem tej rywalizacji.

Tym bardziej, że te mecze są rozgrzewane na hardzie. A właśnie na nawierzchnia najlepiej układa się Jannikowi. Na betonie Jannik zanotował siedemnaście wygranych i siedem razy przegrywał, zaś Delbnis to zawodnik preferujący grę na mączce!

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Sinnner już w tym miesięcy wygrał turniej w Washingtonie, gdzie to ogrywał w dodatku takich zawodników, jak McDonald, czy też Brooskby. Delbonis podczas ostatnich tygodni grając nawet na mączce radził sobie niezwykle przeciętnie, gdzie wygranie meczu przychodziło mu z wielkim trudem.

Spotkania Sinner – Delbonis można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Sinner – DelbonisDW 2-01.42STS
Poprzedni artykułPewne typy na dzisiaj z tenisa na turniej Masters w Toronto – 11 sierpnia
Następny artykułTypy z tenisa dzisiaj za darmo – 19 sierpnia (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)