Na wtorek 18 stycznia zaplanowano kolejne mecze w ramach 1 kolejki Australian Open. Jedno z tych rywalizacji będzie to mecz, gdzie po przeciwnych stronach siatki staną Maxilimian Marterer i Taylor Fritz. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Australian Open

Darmowe pewniaki na dzisiaj z Australian Open

Sam fakt, że Marterer zagra w turnieju jest to spora niespodzianka ponieważ wcześniej musia przejść przez trzy rundy kwalifikacji! To tylko pokazuje, jak sporo tych zawodników dzieli, ponieważ Fritz obecnie sklasyfikowany jest na dwudziestej drugiej pozycji, czyli ponad dwieście miejsc wyżej od rywala.

Dobre występy podczas kalifikacji można powiedzieć, że również nieco zaskoczyły samego Marterera, gdyż w minionych latach na hardzie radził sobie niezwykle słabo, a bilans z ostatnich lat to 0/2 i 4/2.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE w 2021

Fritz na przestrzeni trzech ostatnich sezonów regularnie dochodził do trzeciej rundy! Podczas ATP Cup widać, że jest dobrze przygodowy do tego turnieju. I jeśli nie zlekceważy swojego przeciwnika to ten mecz powinien dosyć szybko i pewnie wygrać w trzech partiach!

Spotkanie Marterer – Fritz  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Marterer – FritzFritz – 1.51.33STS
Poprzedni artykułRogle – Linkopings: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 13 stycznia (czwartek)
Następny artykułInter – Venezia: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 22 stycznia (styczeń)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)