Jedno z środowych spotkań w lidze rosyjskiej KHL zostanie rozegrane pomiędzy Barys Astana, a Chabarowsk. Faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

Znacznie lepszym zespołem są gospodarze, którzy zajmują piąte miejsce w lidze. Z drugiej strony najbliżsi rywale ekipy Barys sklasyfikowani są na dwunaste pozycji z dorobkiem trzydziestu jeden punktów. To już chyba najlepiej pokazuje jak duża różnica jest pomiędzy tymi drużynami.

W dodatku ekipa Barys zagra ten mecz na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali dwanaście wygranych oraz dziewięć przegranych. W dodatku w lepszej dyspozycji znajdują się gospodarze. Hokeiści ekipy Barys wygrali cztery z pięciu pojedynków. Dla porównania w tym samym czasie hokeiści drużyny przyjezdnych wygrali w tym czasie jeden bój.

Kolejny atut przemawiający za gospodarzami to jest ofensywa na wschodzie jedynie więcej strzelili od nich hokeiści zespołu Jekaterynburga. Gospodarze mają kim straszyć rywali, przecież szansę na grę od początku pojedynku powinni dostać Dietz, Stachenko, Petersson, Mikhails, Fratiini czy Cornier, których spokojnie stać na zdobycie punktów podczas tego boju.

Jakość w grze również przejawiają za zespołem z Astany, którzy należą do czołowych zespołów na wschodzie. I jeżeli zagrają na takim poziomie co w ostatnich pojedynkach to nie powinni mieć żadnych problemów, aby sięgnąć po wygraną.

MeczTypKursBukmacher
Barys – Chabarowsk 11.48
Forbet 
Poprzedni artykułTyp dnia – 7 styczeń (poniedziałek) – M. Tel Aviv – Nataya
Następny artykułTypy z koszykówki na 9 stycznia (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)