Na poniedziałek 21 marca zaplanowano pierwsze spotkania podczas challengera w Lille. Jedno z tych potyczek będzie to konfrontacja, gdzie po dwóch odmiennych stronach siatki pojawią się Zizou Bergs i Antoine Hoang.

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Owszem może różnica w rankingu ATP pomiędzy tymi zawodnikami nie jest zbyt duża, bo wynosi niespełna trzydzieści punktów.

Lecz trzeba, aż zaznaczyć, że i to bardzo wyraźnie, że Hoang kompletnie sobie nie radzi w tym roku póki co. Nie jest wstanie przeskoczyć na wyższy poziom. Przegrywa ma za meczem.

W dodatku mało kiedy udaj emu się wygrać seta. Ba mało tego, w meczach, gdzie jest wyraźnym faworytem również ponosi porażki! To wszystko sprawia, że trudno jest mi uwierzyć, aby nagle mógł wygrać ten mecz.

Tym bardziej, że Bergs prezentuje się całkiem przyzwoicie. Jednak widać spokojnie, że ma spore jeszcze rezerwy i na pewno stać jest jego na lepszą grę.

Fuksiarz nowy kod promocyjny –>> BETONLINE

W lutym z całkiem dobrej strony zaprezentował się w Cherbourg, gdzie doszedł do półfinału. A po drodze przecież udawało mu się wygrywać mecze chociażby z Novakiem, czy Bemelmansem.

Spotkanie Bergs – Hoang można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Bergs – Hoang11.41STS
Poprzedni artykułBochum – B. M’gladbach: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 18 marca (piątek)
Następny artykułMcDonald – Koepfer: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 23 marca (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)