Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic? Jeżeli nie, jest to najlepsza okazja, żeby je założyć. Ten operator obecnie oferuje swoim graczom najnowsza ofertę powitalną, czyli Cashback do 500 PLN w razie przegranej.

BetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 500 PLN

BetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 500 PLN

Warto jest pamiętać, że bukmacher BetClic jest to w pełni legalny już w Polsce bukmacher. Posiada ten operator wszystkie wymagane pozwolenia, więc granie u niego jest w pełni legalne.

Z najnowszego pakietu promocyjnego może skorzystać każdy typer, który nie posiada jeszcze konta u bukmachera BetClic. Na rejestrację wystarczy poświęcić kilka chwil, więc w żadnym wypadku nie zajmuje ona użytkownikowi wiele minut.

Jednak należy wpisać podczas rejestracji kod promocyjny „KOD500”, ponieważ on będzie dostępny jedynie w procesie zakładania konta. Już później nie będzie można go wpisać.

Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

Chcąc skorzystać z CashBacka należy po spełnianiu tych warunków dokonać pierwszej wpłaty i zagrać pierwszy kupon. Cashback jest zwrotem stawki za przegrany pierwszy kupon.

Jeżeli okaże się, że Twoi faworyci Ciebie zawiedli i kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany.

Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy tylko pierwszego kuponu.

Oferta BetClic dla graczy:

Gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora mogą liczyć na kolejne promocje u tego bukmachera.

Poza tym gracze już teraz mogą korzystać z BetClic TV, gdzie w pełni legalnie i to online mogą ogląda wydarzenia sportowe.

Dodatkowo gracze, którzy lubią grać z aplikacji mobilnej to już ona dostępna na stronie bukmachera BetClic.


BEM Operations Limited (Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłka nożna pewny typ na sobotę z piłki nożnej: Osaka -Nagoya – 13 lipca (sobota)
Następny artykułEkstraklasa: ŁKS – Lechia Gdańsk- 19 lipca (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)