Możesz założyć konto na stronie BetClic i tym samym wykorzystać bonus powitalny przygotowany przez tego bukmachera. Do otrzymania jest 100% od pierwszej wpłaty aż do kwoty 1000 PLN!

BetClic bonus powitalny 2019. 100% do 1000 PLN dla nowych graczy!
BetClic bonus powitalny 2019. 100% do 1000 PLN dla nowych graczy!

Zakładanie konta BetClic

Założenie konta na stronie BetClic nie wymaga niczego szczególnego poza kilkoma wolnymi chwilami. Jeżeli uważasz, że możesz mieć problem z tym procesem, zapoznaj się koniecznie z przygotowanym przez nas materiałem.

Dlaczego rejestracja BetClic jest taka ważna? Bez niej nie możesz obstawiać meczów u tego bukmachera, a także korzystać z takich promocji jak Multi Plus BetClic, czyli powiększonych wygranych w kuponach z wieloma typami!

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Betclic bonus na start. 1000 PLN ekstra!

Do założenia darmowego konta w BetClic potrzebujesz podania jedynie kilku podstawowych danych na swój temat. Sama weryfikacja odbywa się później, co jest bardzo dobrą wiadomością.

Proces rejestracyjny nie powinien zająć ci więcej niż minutę bądź dwie. W jednym z ostatnich kroków podać musisz kod promocyjny – w tym przypadku można użyć aktywnego hasła bonusowego „BETONLINE„!

BetClic bonus powitalny to 100% od pierwszej wpłaty. Przykładowo: przelewasz 100 PLN na konto bukmacherskie i odbierasz drugie 100 PLN do wykorzystania na stronie buka.

Maksymalnie do zdobycia jest 1000 PLN. Premia jest przyznawana w sposób automatyczny, a można wykorzystać ją na stawianie wszystkich dyscyplin dostępnych w ofercie – zarówno internetowej, jak i mobilnej.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny typ z Wimbledonu za darmo: Mertens – Ferro 2 lipca (wtorek)
Następny artykułSkuteczny typ z Wimbledonu za darmo: Martic – Collins 5 lipca (piątek)
Obstawianie piłki nożnej to dla mnie prawdziwa pasja. Na co dzień zajmuję się analizą finansową w banku, dlatego wiem, jak zarządzać pieniędzmi i budżetem!