Legalny bukmacher BetClic oferuje nowym graczom bonus na start w postaci zakładu bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 w procesie rejestracyjnym, a to sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Warunki tej oferty są bardzo proste i przyszyte dla każdej osoby. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie www.betclic.pl. Proces rejestracyjny nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, a poza tym nie jest w żadnym wypadku skomplikowany.

Czy Betclic wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 podczas procesu rejestracyjnego. To sprawi, że bukmacher wówczas dokona aktywacji Cashbacku.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

Kolejny krok to dokonanie już depozytu i zagranie pierwszego kuponu, który jest objęty cahsbackiem. Gracz sam wybiera jaki to będzie kupon SOLO, czy AKO i jakie będą na nim zdarzenia. Bowiem bukmacher BetClic dopuszcza wszelkiego rodzaju kupony.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką gracz zawarł kupon. Typer maksymalnie może otrzymać zwrot w wysokości 510 PLN. Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota trafi na konto gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 30 września (poniedziałek)
Następny artykułTypy dnia na 5 października (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)