Specjalne hasło promocyjne znajdziesz w naszym artykule na zakład bez ryzyka u bukmachera BetClic Polska online. Zakład jak okaże się przegrany to typer tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 złotych. To wszystko przy użyciu kodu promocyjnego „KOD550”.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Bonus powitalny skierowany jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Użytkownicy nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też sę zapisywać. Pierwszy krok jaki dokonać muszą gracze jest to rejestracja konta online na stronie www.BetClic.pl.

Każda osoba nie będzie miała najmniejszych problemów z założeniem konta, ponieważ wystarczy tam podać jedynie swoje podstawowe dane osobowe.

Darmowy kod promocyjny BetClic Polska online

Użytkownik, który chce dokonać aktywacji Cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka koniecznie tryba wpisać hasło promocyjny „KOD550”.

Nie można zapominać, że jest to jedyny moment, aby to zrobić. Typer później nie będzie miał żadnych możliwości.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki musi dokonać już pierwszej wpłaty i zagrać dowolny kupon, który jest objęty Cashbackiem.

betfan kod promocyjny

Gracz sam wybiera jaki będzie to zakład: SOLO lub AKO, na którym to mogą znajdować się dowolne zdarzenia z oferty bukmachera BetClic Polska.

Kupon jak okaże się przegrany to gracz w żadnym wypadku nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet do 550 złotych.

BetClic PL online

Bukmacher BetClic Polska oferuje graczom regularnie ciekawe promocje, w których to można przyznać darmowe środki za obstawienie meczy.

Poza tym dostępna jest aplikacja mobilna oraz TV BetClic, w której typerzy mogą oglądać wydarzenia online za darmo.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułHazard – gospodarka i społeczeństwo
Następny artykułTyp dnia – 4 lutego (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)