O awans do ćwierćfinału challengera w Colomubs w czwartek powalczą ze sobą Ulises Blanch z Ernesto Escbodeo. Zdecydowanym faworytem tego meczu jest ten drugi i nie powinien mieć zbyt większych problemów z wygraniem tej potyczki.

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa

Różnica klas pomiędzy tymi zawodnikami jest bardzo duża, bo w rankingu wynosi ponad sto sześćdziesiąt miejsc na korzyść Escobedo. I niewątpliwie Amerykanin ma dobrą okazję do dobrego wyniku w tej imprezie.

A trzeba powiedzieć, że jest w całkiem dobrej dyspozycji i niewątpliwie pewny siebie. Bowiem rok zaczął dla siebie udanie, gdzie w Bendigo wygrał całą imprezą pokonując, m.in. Coucauda, Kopriva, czy też Caruso. Również występował w Australian Open, gdzie pozostawił po sobie przyzwoity ślad.

Podczas tej imprezy w pierwszym swoim występie zaprezentował się znowu z całkiem dobrej strony, gdzie nie dał najmniejszych szans Jungowi wygrywając pewnie 2-0.

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Tyle na pewno dobrego nie można powiedzieć o Blanchu, który i tak poprawił swój wynik z ostatnich lat w tej imprezie, ponieważ regularnie odpadał w pierwszych rundach. Podobnie jest jego rywal występował w Australian Open, gdzie to odpadł w pierwszej rundzie kwalifikacji.

Z drugiej strony nie można odebrać jemu faktu, że w pierwszej rundzie sprawił niespodziankę, ponieważ dosyć niespodziewanie ograł w dwóch setach Quirza, ale było to niewątpliwie dosyć wyrównane spotkanie.

Spotkanie  Blanch – Escobedo  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Blanch – Escobedo21.31STS
Poprzedni artykułInter – Venezia: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 22 stycznia (styczeń)
Następny artykułHuddersfield – Stoke: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 28 stycznia (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)