Czas na spotkania w ramach dwudziestej siódmej kolejki niemieckiej Bundesligi. Jedno z dzisiejszych meczy będzie miało miejsce na Vonovia Ruhrstadion, gdzie to dojdzie do starcia pomiędzy Bochum z B. M’gladbach.

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Trudno tutaj wskazać jednoznacznego faworyta, ponieważ obie ekipy sąsiadują wręcz ze sobą w ligowej tabeli. Owszem większy potencjał i możliwości mają Źrebaki, ale ich gra w żadnym wypadku nie jest porywająca. To wszystko sprawia, że nie spodziewam się dużej ilości bramek w tej rywalizacji.

Gospodarze cały czas mają spore problemy kadrowe. Wynika one przede wszystkim z pandemii koronawirusa. A to wszystko może się przełożyć negatywnie na osiągane wyniki przez ten zespół.

Owszem Borussia w ostatnim meczu pokonał i to bez straty gola Herthę. Jednak obecnie zespół z Berlina nie jest jakimś wyznacznikiem dobrej dyspozycji. Tym bardziej, że Źrebaki w tym sezonie spasują się zdecydowanie poniżej swoich możliwości. A w szczególności ma to miejsce na wyjazdach.

Fuksiarz nowy kod promocyjny –>> BETONLINE

To wszystko sprawia, że spodziewam się tutaj dosyć wyrównanego pojedynku, ale w żadnym wypadku nie powinien być on zbyt widowiskowy.

Spotkanie Bochum – B. M’gladbach można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Bochum – B. M’gladbachunder 3.51.48STS
Poprzedni artykułLegia Warszawa – Termalica: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 15 marca (wtorek)
Następny artykułBergs – Hoang: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 21 marca (poniedziałek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)