Masz zamiar dokonywać zakładu w weekend? To warto jest skorzystać z bukmachera Etoto, który przewidział promocję, w której rozdaje bony w wysokości 50 PLN.

Jest to promocja weekendowa i trwa podczas każdego weekendu do odwołania. Polega na zawarciu przynajmniej trzech kuponów od piątku do niedzieli. A do tego w tym samym czasie musza zostać one rozliczone.

Promocja jest skierowana do aktywnych graczy, którzy mają aktywne konto u bukmachera Etoto, a do tego na przestrzeni ostatnich tygodni dokonali przynajmniej dwóch depozytów u bukmachera.

Jak chcemy wziąć udział w promocji to musimy do niej się zapisać. Poprzez kliknięcie „Zapisz się” przed postawieniem zakładu. Zapisu należy dokonać każdego tygodnia.

Ponadto każdy kupon musi spełniać poniższe warunki:

  • musi zostać zawarty i rozliczony podczas weekendu
  • stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN
  • można dokonać zakładów pojedynczych oraz wielkokrotnych
  • kurs kuponu pojedynczego nie może być mniejszy niż 1.50
  • kurs kuponu wielozdarzeniowego musi wynosić co najmniej 1.50, ale kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.20.

Jeżeli spełniasz powyższe warunki, a do tego bukmacher rozliczony Ci kupony to zostanie przyznany bonus w wysokości 50 PLN. Należy jednak pamiętać, że jeden gracz na przestrzeni tygodnia może odebrać tylko jedną nagrodę.

Aby odebrać bonus należy kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić po dokonaniu sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą, a do tego każdy kupon musi spełniać poniższe warunki:

  • zdarzenia mogą pochodzić z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  • kurs z zakładem pojedynczym nie może być mniejszy niż 2.20
  • zakład wielokrotny musi spełniać następujące wymogi kurs całego kuponu: 2.20, min. kurs każdego zdarzenia na kuponie: 1.30;

Jeżeli nie masz konta w Etoto, weź pod uwagę, że obecnie nadal można odebrać limitowany bonus 20 PLN bez depozytu oraz masę innych premii dla nowych graczy!

Darmowe konto bukmacherskie zarejestrujesz na www.Etoto.pl!

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy z Australian Open na 19 stycznia (sobota)
Następny artykułTypy z Australian Open na 20 stycznia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)