W związku z powrotem Ekstraklasy bukmacher LvBet przewidział promocję, a mianowicie Bonus do 100 PLN. Wystarczy dokonać depozytu, aby otrzymać większą gotówkę na grę od bukmachera.

Promocja trwa do poniedziałku do godz. 18:00. Udział w niej mogą wziąć tylko Ci gracze, którzy:

  • mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet
  • dokonali wcześniej przynajmniej jednego depozytu.

Minimalna kwota depozytu jaka może wziąć udział w promocji to 25 PLN. Natomiast maksymalna kwota jaką bukmacher może przyznać z okazji bonusu to 100 PLN, aby ją otrzy otrzymać należy dokonać wpłaty za co najmniej 200 PLN. Bonus na koncie gracza pojawi się najpóźniej w poniedziałek 11 lutego do godz. 18:00.

Nie można zapomnieć, że podczas depozytu należy wybrać opcję „Bonus do 100 PLN”. Bowiem jest to podstawowy warunek, żeby otrzymać bonus od bukmachera. Co istotne w tym wszystkim będzie on widoczny tylko dla tych użytkowników, którzy wcześniej już dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Dzięki temu otrzymasz od bukmachera 2% swojego depozytu z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”. Aby aktywować bonus podczas zawarcia kuponu należy kliknąć „aktywuj” po czym należy zatwierdzić zakład z mnożnikiem.

Warunki jakie kupon musi spełnić podczas tej promocji są następujące:

  • muszą na nim znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • kurs każdego z nich musi wynieść co najmniej 1.25
  • natomiast łączny kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50

Kupony, które będą miały zdarzenia ze sportów wirtualnych, zagrane systemem bądź w których została wykorzystana opcja Cash -Out zostaną wykluczone z tej promocji.

Kwota depozytu po otrzymaniu bonusu z mnożnikiem podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie minimalnym 2.00. Jeżeli jest to kupon wielozdarzeniowy to kurs każdego zdarzenia musieli wynieść minimum 1.50. Kupony systemowe nie są wliczane do obrotu.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułManchester City vs Chelsea Typ dnia – niedziela (10 lutego)
Następny artykułTyp dnia Wolves – Newcastle poniedziałek (11 lutego)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)