Legalny bukmacher PZBuk oferuje nowym graczom bonus powitalny, gdzie to wystarczy dokonać wpłaty, aby otrzymać darmowe środki w wysokości depozytu. Maksymalnie każdy gracz może otrzymać nawet 500 PLN.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Pzbuk na bonus 500 PLN

Aktualny kod promocyjny bukmachera Pzbuk na bonus 500 PLN

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera PZBuk.

Podstawowy krok tej promocji jest dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest trudny, a poza tym nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać podstawowe dane osobowe.

Darmowy kod u bukmachera PZBuk

Należy jednak wiedzieć, że trzeba dokonać odblokowania bonusu powitalnego. Można to jedynie zrobić w następujący sposób:

  • wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE
  • zaznaczenie opcji otrzymania bonusu

Warto jest wiedzieć, że jest to jedyny moment, żeby wykonać te dwa kroki. Później już użytkownik takiej szansy nie będzie posiadał.

kod promocyjny za darmo u bukmachera betclic

Po spełnieniu tych kroków gracz może dokonać już wpłaty. Istotne w tym wszystkim jest to, że jedynie pierwszy depozyt jest objęty promocją.

Bukmacher PZBuk przyznaje bonus równowartości pierwszej dokonanej wpłaty przez użytkownika, np. typer wpłacił 300 PLN. Taka sama kwota, ale w formie premii trafi na konto w gratisie od wspomnianego operatora.

Środki znajdują się automatycznie po tym jak wspomniany operator zaksięguje depozyt.

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może maksymalnie otrzymać nawet 500 PLN.

Legalny bukmacher PZBuk oferuje często swoim graczom promocje, w którym kupony są bez podatku, jak chociażby „Kombodoładowanie”, czy też „komborakieta”.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy dnia na 9 listopada (sobota)
Następny artykułTypy dnia z eliminacji Mistrzostw Europy – 14 listopada (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)