Interesujesz się mieszanymi sztukami walki? Jak tak, to warto jest skorzystać z promocji bukmachera Fortuna i walczyć o nagrody, jakimi są dziesięć bonów do siedzi sklepów Media Expert o wartości 500 PLN każdy.

Walcz o nagrody z Fortuną

Walcz o nagrody z Fortuną

Każdy gracz może wziąć udział w promocji, który ma zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Głównym warunkiem uczestnictwa w tej promocji jest zawarcie kuponu, na którym będzie znajdowało się przynajmniej jedno zdarzenie z oferty na żywo z gali KSW 47, która odbędzie się w sobotę – 23 marca. To wszystko sprawia, że nie trzeba nigdzie zgłaszać udziału w promocji, ani się zapisywać.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

W promocji biorą udział jedynie zdarzenia na żywo z gali KSW 47. A na pewno będzie z czego wybierać, ponieważ dojdzie do ciekawych walk, gdzie swoje pojedynki stoczą, m.in. Pudzianoski, Narkul czy Mańkowski.

Podczas tej promocji bukmacher Fortuna dopuszcza kupony:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • maxikombi

Nagrodami jest dziesięć bonów o wartości 500 PLN każdy. Aby je zdobyć, trzeba dokonać jak największego obrotu podczas gali KSW 47.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEliminacje EURO 2020: Bułgaria-Czarnogóra – 22 marca
Następny artykułMiami Open : Typy na 24 marca (niedziela)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)