Warto jest dokonać depozytu na konto u bukmachera LvBet i odebrać dodatkowo 100 PLN do wykorzystania w ofercie e-sportów. Wirtualne sporty, prawdziwe emocje i wygrane co kilka minut!

Promocja trwa do niedzieli – 13 grudnia. I skierowana jest do graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.

Bonus będzie dostępny przy wpłacie i do tego będzie aktywny przez 30 dni od czasu, kiedy dokonaliśmy depozytu. Należy jednak pamiętać, że zawarcie kuponów można dokonać tylko w dziale sportów wirtualnych.

Minimalna kwota wpłaty to 20 PLN. Maksymalna kwota nie jest określona, ale najwięcej można otrzymać 100 PLN. Ze środków bonusowych można obstawiać jedynie sporty wirtualne, tj. piłkę nożną, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, wirtualny tenis i wyścigi konne!

Aby móc wypłacić bonus, należy dokonać sześciokrotnego obrotu otrzymaną kwotą w okresie 30 dni od momentu otrzymania bonusu. Jednak można zrobić to w dziale sportów wirtualnych.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy z piłki nożnej na 12 stycznia (sobota)
Następny artykułTypy z piłki nożnej na niedzielę 13 stycznia
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)