Przed nami zmagania w dwudziestej czwartej kolejce angielskiej Premier League, w której to dojdzie do zmagań chociażby derbów Londynu, Chelsea zmierzy się z Arsenalem. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję, w której to gracze mogą liczyć oprócz wygranej na darmowe bonusy. Pula nagród wyznaczona przez bukmachera to 5000 złotych.

Bonus dla każdego na Premier League

Bonus dla każdego na Premier League

Udział w tej ofercie może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Gracz, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że zagra kupon AKO do dnia 21 stycznia do godz. 20:30.

Należy jednak mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z dwudziestej czwartej kolejki angielskiej Premier League. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na dokładny wynik każdego pojedynku.

nowy bonus w betclic polska
Nowy bonus bukmachera betclic Polska

Emocji w tej serii zmagań nie zabraknie, ponieważ przed nami chociażby takie pojedynki jak, m.in. Chelsea vs Arsneal, Wolves vs Liverpool, Manchester United vs Burnley.

Każdy gracz w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie pięć kuponów, ale stawka zakładu musi być RÓWNA kwocie 13 złotych. Z promocji wykluczone są wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Typerzy, których kupon został rozliczony jako wygrany, a spełniają powyższe warunki promocji oprócz wygranej kwoty podzieloną między sobą pulę nagród, czyli 5 000 złotych.

Bonus bez wpłaty własnej od STS 2020

Polski bukmacher STS oferuje graczom pakiet powitalny, w którym to na start typerzy mogą otrzymać już 29 złotych bez wpłaty własnej. Te środki trafią na konto gracza pod warunkiem, ze typer wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” podczas rejestracji konta.

Kolejny bonus typer gracz otrzyma pod warunkiem, że dokona pierwszego depozytu maksymalnie morze on wynieść nawet 1200 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 17 stycznia (czwartek)
Następny artykułTyp dnia – 25 stycznia (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)