Bonus 50% od wykonanej wpłaty taką promocję dla swoich graczy posiada bukmacher Forbet. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

Odbierz dodatkową gotówkę od bukmachera

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet.

Jest to promocja jednodniowa i obowiązuje jedynie w dniu 20 marca do godz. 23:59. Trzeba również pamiętać, że bonus dotyczy tylko pierwszej wpłaty.

Wysokość bonusu zależy od dokonanego depozytu, ponieważ bukmacher przyzna bonus 50% od dokonanie wpłaty. Minimalna kwota wpłaty, aby otrzymać bonus to 20 PLN. Natomiast maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN. Taka kwota trafi na konto gracza pod warunkiem dokonania depozytu za co najmniej 1000 PLN.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Niewątpliwie warto jest skorzystać z tej promocji tym bardziej, że już w czwartek 21 marca rozpoczną się eliminacje do EURO 2020, gdzie to swój pojedynek rozegra chociażby reprezentacja Polski, która na wyjeździe zagra z Austrią.

Nie można zapominać, że należy odblokować bonus u bukmachera Forbet. Trzeba to zrobić poprzez dokonanie jednokrotnego obrotu po kwocie równej dokonania depozytu, gdzie kurs całkowity kuponu będzie nie mniejszy niż 2.00.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszym niż 2.00 na przestrzeni 14 dni!!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułHokej na lodzie: Pilzno vs Ołomuniec – Typ dnia (19 marca)
Następny artykułEliminacje EURO 2020: Bułgaria-Czarnogóra – 22 marca
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)