Nie masz konta u bukmachera Fortuna? Jak nie to jest to dobra okazja do jego założenia i skorzystania z najnowszego pakietu powitalnego dla graczy.

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Fortuna

Najnowszy pakiet powitalny u bukmachera Fortuna

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy wcześnie nie posiadali konta u bukmachera Fortuna.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera Fortuna.pl. Trzeba tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko. To sprawi, że ten proces nie potrwa zbyt długo.

Niezwykle ważne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas formularzu rejestracyjnego. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji bonusu na start.

Betfan darmowy kod promocyjny

Wówczas na start bukmacher przyzna darmowy freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus do 1000 PLN za depozyt u bukmachera Fortuna

Gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości depozytu, np. gracz wpłacił 800 PLN. Taka sama kwota jedynie w formie środków bonusowych znajdzie się na konta gracza po tym k operator zaksięguje wpłatę.

Dodatkowo warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Jeżeli się okaże, że zagrany kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSerie A: Milan – Brescia – 31 sierpnia (sobota)
Następny artykułUS OPEN: Typ dnia: Monfils – Andujar – 2 września (poniedziałek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)