Czas na pierwsze spotkania podczas turnieju Indian Wells. O awans do drugiej rundy tej imprezy dzisiaj powalczą Liam Broady z Miomirem Kecmanovicem. Przynajmniej dla mnie faworytem tej rywalizacji jest ten drugi.

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj z siatkówki

Darmowe typy bukmacherskie na dzisiaj z siatkówki

Różnica w rankingu pomiędzy tymi zawodnikami jest dosyć spora, bo wynosi ponad sześćdziesiąt miejsc na korzyść mojego faworyta, który prezentuje większy potencjał, ale i także doświadczenie.

Broady można powiedzieć, że w tym roku nic wybitego nie pokazał. Owszem zagrał kilka dobrych pojedynków, ale jak wygrywał swoje mecze były to zwycięstwa z słabszymi rywalami.

Owszem wygrał pojedynek w eliminacjach z O’Connellem, ale trzeba również zaznaczyć, że rywal przede wszystkim w drugim secie kompletnie nic nie pokazał. Nawet przy swoim podaniu radził sobie wręcz fatalnie.

Fuksiarz nowy kod promocyjny –>> BETONLINE

Kecanović trzeba sobie jasno powiedzieć, że początek tego roku ma udany dla siebie i na pewno liczy na dobry występ w tej imprezie. Już w AO pokazał się z dobrej strony dochodząc do czwartej rundy, a po drodze przecież udało mu się pokonać chociażby Sonego, czy Paulo.

W kolejnych imprezach również zaprezentował się z dobrej strony, gdzie to w Rio de Janeiro oraz Santiago doszedł do ćwierćfinału. I jestem przekonany, że stać jest jego na dobry wynik również i w tym turnieju.

Spotkanie Broady – Kecmanovic można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Broady – Kecmanovic21.42STS
Poprzedni artykułCarballes Baena – Martin Tiffon: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 3 marca (czwartek)
Następny artykułLegia Warszawa – Termalica: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 15 marca (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)