Już dzisiaj, czyli w niedzielę 30 grudnia rozpoczyna się kolejna edycja Turnieju Czterech Skoczni, w którym to na pewno liczymy na dobre występy naszych zawodników. Przede wszystkim Kamila Stocha i Piotra Żyłę. Jednak z drugiej strony bukmacher LvBet zachęca nas do oddawania typów na tą imprezę, ponieważ zwiększa wygraną o 14%.

Należy jednak pamiętać, że promocja obowiązuje jedynie podczas Turnieju Czterech Skoczni, który to już tradycyjnie trwa w dniach 30.12.2018 do 06.01.2019. Na naszym kuponie musza znajdować się jedynie typy z skoków narciarskich.

Jedyną opcją zawarcia kuponu są środki gotówkowe. Jeżeli obstawimy kupon za freebety bądź inne bonusy nie możemy liczyć na bonus od bukmachera. Operator dopuszcza różne rodzaje zawarcia kuponów, tj. singiel, przedmeczowe, na żywo i kombi.

Natomiast nie możemy skorzystać z zakładu specjalnego, tj. out – right. Ponadto bukmacher zastrzega sobie prawo, że zawarcia kuponu można dokonać jedynie z aplikacji mobilnej.

Jeżeli spełnisz powyższe warunki, a do tego Twój kupon okaże się wygrany to automatycznie zwiększasz swoją wygraną o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułHappy Hours z Fortuną
Następny artykułNewcastle – Man Utd – Typ dnia 2 stycznia (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)