Od najbliższego piątku do niedzieli będziemy mogli emocjonować się spotkaniami dwudziestej piątej kolejki włoskiej Serie A. W związku z tym bukmacher LvBet przygotował promocję dla swoich graczy. Podczas to, której zwiększa wygrane o 14% na wszystkie kupony z aplikacji mobilnej bukmachera, które mają jedynie zdarzenia z włoskiej Serie A.

Swojego udziału do tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać, a tym samym zapisywać. Warunkiem głównym, aby cieszyć się z większej wygranej jest fakt, ze na kuponie musza znajdować się jedynie zmagania z dwudziestej piątej kolejki zmagań włoskiej Serie A. natomiast kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera.

Wybór zakładów mamy dowolny. Ponieważ bukmacher dopuszcza następujące zakłady:

  • przedmeczowe
  • na żywo
  • kupony pojedyncze
  • kupony kombi

A na pewno mamy z czego wybierać , ponieważ dojdzie do kilu ciekawych pojedynków, w których zresztą zagrają Polacy: Milan – Empoli, Bologna – Juve czy Parma Napoli.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak środki muszą pochodzić z konta głównego. Bukmacher wyklucza granie freebatami bądź innymi środkami bonusowymi.

Kupon natomiast musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej. Jeżeli dokonamy tego z strony mobilnej bukmachera, to automatycznie jesteśmy przekreśleni z tej akcji.

Spełniając powyższe warunki promocji, a także jeżeli nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany. To bukmacher w zamian zwiększy naszą wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLiga Europejska Arsenal – Bate – Czwartek (21 lutego)
Następny artykułSerie A: Milan vs Empoli – piątek (22 lutego)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)