Na czwartek 3 marca zaplanowano dokończenie zmagań drugiej rundy challengera w Grean Canaria. Jedno z tych starć będzie to rywalizacja, gdzie po przeciwnych stronach siatki pojawią się Roberto Carballes Baena z Polem Martinem Tiffonem.

Dobre typy na dzisiaj za darmo

Dobre typy na dzisiaj za darmo

Na sam początek trzeba jasno powiedzieć, że różnica pomiędzy tymi zawodnikami jest ogromna. Bowiem wynosi ponad czterysta miejsc na korzyść mojego faworyta.

Roberto nie da się ukryć, że jest głównym faworytem do wygrania tej imprezy i ma ku temu wszystkie możliwości. I trzeba powiedzieć, że stać jego na takie osiągniecie.

Jest doświadczonym zawodnikiem o dużych możliwościach. Może początek sezonu w jego wykonaniu nie jest najlepszy. Lecz dzisiaj nie czeka go co tutaj dużo mówić trudna przeprawa.

Martin Tiffon owszem sprawił niespodziankę w pierwszej rundzie, gdzie niespodziewanie ograł w dwóch setach Zekica. Lecz trudno spodziewać się, jego kolejnej wygranej.

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Tym bardziej, że podczas wcześniejszych swoich występach rangi ITF nie prezentował się za dobrze, gdzie przegrywał mecze nawet w swoich pierwszych rundach.

Spotkanie Carballes Baena – Martin Tiffon można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Carballes Baena – Martin TiffonDW 2-01.32STS
Poprzedni artykułeWinner rozdaje freebety za obstawienie meczy. Co tydzień darmowe 75 PLN
Następny artykułBroady – Kecmanovic: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 11 marca (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)