Jedno z czwartkowych spotkań w rozgrywkach szwajcarskiej ligi hokeja na lodzie będzie to mecz pomiędzy Chaux de Fonds z Ticino. Ameryki tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytami tego meczu są przyjezdni, a tylko wymiar wygranej jest kwestią otwartą.

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj 

Skuteczne typy bukmacherskie na dzisiaj 

Trudno znaleźć plus przemawiający za zespołem gości, który od początku sezonu radzi się fatalnie. Prezentują bardzo słabo jakość w grze. Ciężko jest im nawiązać walkę z rywalami.

Najlepszym tego dowodem jest to, że sklasyfikowani są na ostatniej pozycji w ligowej tabeli. I można powiedzieć, że nic nie zapowiada poprawy w tym zespole. Dodatkowo w ostatnich starciach ponosili bardzo bolesne przegrane 6-3 z Oltem, 9-1 z Visp oraz 8-1 z Langerhal!

Chaux to zespół, który walczy o czołowe miejsca na koniec sezonu. Obecnie sfalsyfikowane są na trzeciej pozycji i niewątpliwie będą walczyć o miejsca medalowe. A na pewno stać jest ich na takie rezultaty.

STS bonus bez wpłaty własnej 2022

Doświadczenie, możliwości, zdecydowana lepsza jakość gry niewątpliwie przemawiają za tym zespołem. Dodać trzeba również inne atuty, jak chociażby klasę zawodników. Gospodarze mają przecież kim straszyć swoich przeciwników, gdyż szansę na grę od początku mają chociażby Olden, Trettenses, czy Anderson, których spokojnie stać na zdobycie punktów.

Reasumując, wszystkie punkty przemawiają tutaj za zespołem gospodarzy. I jeśli nie zlekceważą swoich przeicwnikó to nie powinni mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Spotkanie Huddersfield – Stoke można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Chaux de Fonds – Ticino Chaux de Fonds – 1.51.44STS
Poprzedni artykułHuddersfield – Stoke: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 28 stycznia (piątek)
Następny artykułTsitsipas – Davidovich Fokina: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 8 lutego (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)