Jedno z trzech czwartkowych pojedynków w ramach siedemnastej kolejki angielskiej Premier League będzie to mecz, w którym o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Chelsea z Evertonem. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:45.

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj z piłki nożnej

Pewne typy bukmacherskie na dzisiaj z piłki nożnej

Ameryki tutaj na pewno nie odkryję twierdząc, że faworytami tej rywalizacji są gospodarze, którzy obecnie na pewno są znacznie mocniejszą ekipą od przeciwników. Warto jest zacząć również od tego, że Everton w żadnym przypadku nie przypomina zespołu z minionych sezonów.

W obecnej kampanii można powiedzieć, że są „cieniem siebie”, ponieważ wywalczenie punktów dla nich przychodzi z wielkim trudem. Fakt, że w ostatnich pięciu meczach zanotowali jedną wygraną ich cztery porażki jest tego najlepszym dowodem.

Obecnie Everton przewyższa swoich przeciwników i jeśli zagrają na swoim poziomie to spokojnie powinni wywalczyć tutaj komplet punktów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Chelsea w ostatnim spotkaniu ograła 3-2 Leeds. The Blues od początku sezonu radzą sobie solidnie w ofensywie, kreują sporo okazji bramkowych, które są wstanie zamienić na bramki. Podczas dwóch ostatnich potyczkę strzelili sześć goli, a na poeno mają kim straszyć swoich przeciwników. Szansę na grę od pierwszej minuty przecież mają takich zawodników, jak Werner, Havertz, Mount, czy też Joringho.

Everton w żadnym elemencie nie jest wstanie zapewnić zacząć grać na takim poziomie co w minionych latach. Grają przeciętnie w każdym elemencie i to przekłada się na osiągnięte wyniki. W ostatniej rywalizacji przegrali 3-1 z Crystal Palace. Jednak dzisiaj czeka ich zdecydowanie trudniejsza przeprawa.

Spotkanie  Chelsea – Everton można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Chelsea – EvertonChelsea – 1.51.68STS
Poprzedni artykułFribourg – Ajoie: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 10 grudnia (piątek)
Następny artykułWuhan FC – Qingdao FC: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 28 grudnia (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)