Drugie sobotnie spotkanie w Copa America 2019 zostanie zostanie rozegrane pomiędzy Wenezuelą, a Peru. Obie ekipy w poprzedniej edycji doszły do ćwierćfinału i z pewnością liczą teraz przynajmniej na powtórzenie tego rezultatu nie będzie to takie łatwe. Nieznacznym faworytem tego pojedynku jest Peru, ale można spodziewać, że obie te ekipy przede wszystkim zagrają defensywnie w tym pojedynku, aby nie zanotować porażki.


Copa America 2019 darmowe, pewne typy

Copa America 2019 darmowe, pewne typy

Warto jest podkreślić, że te reprezentacje występują w grupie A, gdzie to jeszcze znajdują się zespoły Brazylii i Boliwii. Awans do kolejnej rundy otrzymują dwie pierwsze reprezentacje z grupy. Jedno z tych miejsc na pewno jest zaprezentowane dla Brazylii, która jest zdecydowanie najlepszą drużyną w tej grupie, wiec Wenezuela i Peru będą walczyć o drugą lokatę. To wszystko sprawia, że pierwszy mecz dla obu tych reprezentacji jest bardzo istotny.

Patrząc na kadrę obu tych ekip to nieznacznie lepiej to wygląda po stronie reprezentacji Peru. Liderem tego zespołu jest Guerreo, od którego na pewno będzie bardzo dużo zależało w tym spotkaniu. jednak nie można zapominać jeszcze o skrzydłowy Farfanie, czy też Youtunie. Jednak z drugiej strony Wenezueli ma w składzie Rondona, który ma za sobą kapitalny sezon w Premier League.

sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty
sts kod promocyjny. Bonus bez wpłaty

„Mimo, że w obu tych zespołach są dwaj dobrzy napastnicy Rondon i Guerreo to można się spodziewać, że to raczej będzie „wyrachowany” fubol, gdzie nikt nie będzie chciał przegrał tej potyczki” – pisze ekspert soccerpicks.pl

Ciężko jest uwierzyć, żeby któraś z tych drużyn zaczęła atakować bramkę rywala, ponieważ jedna akcja może sprawić, że stracą bramkę, która może rozstrzygnąć o losach pojedynek. To wszystko sprawia, że spotkanie może toczyć się w środku pola. Tym bardziej, że linia defnesywa zarówno jednej jak i drugiej drużyny nie wygląd w żaden sposób porywająco!

Reasumując, obie te ekipy znają wagę tego spotkania, więc zapowiada się mecz walki. Również trudno uwierzyć, żeby doszło do pogromu z jednej jak bądź z drugiej strony, bowiem obie drużyny prezentują podobny poziom.

Spotkania  Wenezuela – Peru  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Wenezuela – Peruunder 2.51.55ETOTO
Poprzedni artykułTyp dnia z tenisa: Tsitsipas – Jarry – 12 czerwca (środa)
Następny artykułDarmowy typ z tenisa: Johnson vs Kohlschreiber – 17 czerwca (poniedziałek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)