Crystal Palace – Chelsea

Pierwsze niedziele spotkanie w angielskiej Premier League zostanie rozegrane na Selhurst Park, gdzie to miejscowa drużyna Crystal Palace podejmie Chelsea. Wystarczy zobaczyć na nazwy drużyn i widać, kto jest zdecydowanym faworytem tego boju.

Gospodarze na chwilę obecną zajmują czternaste miejsce w lidze z dorobkiem dziewiętnastu punktów. W pojedynkach na własnym obiekcie zanotowali di tej pory dwie wygrane, trzykrotnie remisowali oraz cztery razy ponosili porażkę.

Chelsea natomiast zajmuje czwarte miejsce w lidze z dorobkiem czterdziestu punktów. Ekipa The Blues na wyjazdach zanotowała sześc wygranych, raz remisowali oraz dwukrotnie ponosili porażkę.

Nie da się ukryć, ze gospodarzy czeka bardzo trudne zadanie. Sami dobrze wiedzą, że jak uda im się wywalczyć przynajmniej jedne punkt będzie to dla nich dobry rezultat. Celem tego zespołu jest na pewno bezpieczne utrzymanie się w lidze. Jednak nie będzie to takie ładnie do zrealizowania, ponieważ przewaga tego zespołu nad strefą spadkową wynosi zaledwie pięć punktów.

Chociaż gospodarze na pewno chcą sprawić niespodziankę co zresztą już raz pokazali nie tak dawno, pokonując Manchester City. Jednak już w ostatnim pojedynku byli faworytami z Cardiff, ale ostatecznie zremisowali pojedynek i to na własnym obiekcie bezbramkowym remisem.

Chelsea to ekipa, która walczy o czołowe miejsca w tym sezonie. Na pewno ciężko będzie im wywalczyć Mistrzostwo Anglii, ale spokojnie zmagania mogą zakończyć w TOP 4. I tym samym mieć zapewnione prawo gry w Lidze Mistrzów podczas przyszłego sezonu. Ponadto mogą zmniejszyć stratę do wicelidera, ponieważ Koguty w sobotę niespodzianie przegrały swój pojedynek.

The Blues jest to ekipa, która ma zdecydowanie większy potencjał jak i możliwości. Prezentują zdecydowanie wyższą kulturę gry i jakość. Ponadto mają znacznie lepszych zawodników w swojej ekipie z Hazardem na czele. Belg w tym sezonie nie tylko strzela regularnie bramki, ale i asystuje. Nie da się ukryć, ze jest to zdecydowany lider tego zespołu. Ekipa gości jeżeli zagra podczas tego boju na swoim pojedynku nie powinna mieć większych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
Crystal Palace – Chelsea21.75Forbet 
Poprzedni artykułZwrot 20 PLN od Fortuny na Turniej Czterech Skoczni
Następny artykułHappy Hours z Fortuną
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)