Bonus w wysokości 29 PLN dla swoich graczy oferuje bukmacher STS. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszemy kod promocyjny BETONLINE.

Odbierz darmowe 29 PLN za rejestrację bez wpłaty i depozytu

Odbierz darmowe 29 PLN za rejestrację bez wpłaty i depozytu

Z bonusu może skorzystać tylko ten gracz, który wcześniej nie miał konta u bukmachera STS.

Jedynie wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji sprawi że na nasze konto trafi bonus wysokości 29 PLN. Co istotne w tym wszystkim nie musimy dokonać wpłaty, aby otrzymać bonus. A sam proces rejestracyjny nie jest trudny, ani skomplikowany. Zajmie on dosłownie chwilę.

Niewątpliwie warto jest skorzystać z tej promocji, bowiem bukmacher STS ma ciekawą ofertę na spotkania eliminacyjne Mistrzostw Europy 2020.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Poza tym bukmacher STS oferuje często swoim graczom ciekawe promocje, a poza tym gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera mogą skorzystać w pełni za darmo z TV STS. Transmitowane są tam na żywo spotkania z każdej dyscypliny.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu, otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszym niż 1.91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułEliminacje EURO 2020: Portugalia – Serbia – 25 marca
Następny artykułEliminacje do EURO 2020: Włochy – Liechtenstein
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)