Jedno z pierwszych środowych pojedynków w angielskiej Premier League będzie to rywalizacja pomiędzy Burnley z Manchesterem City. Nie da się ukryć, że faworytami tego spotkania są goście i tylko wymiar zwycięstwa pozostaje kwestią otwartą.

Pewne typy na mecz Burnley – Manchester City

Pewne typy na mecz Burnley – Manchester City

Warto jest podkreślić na samym początku sporą różnicę klas pomiędzy tymi zespołami, co zresztą pokazuje ligowa tabela. Burnley z dorobkiem zaledwie dwudziestu dwóch punktów zajmuje szesnastą miejsce, zaś Manchester City jest liderem, Premier League.

Trzeba śmiało powiedzieć, że gra Obywateli w tym roku wygada bardzo dobrze. Podopieczni Guardioli przede wszystkim regularniej wygrywają swoje spotkania i na pewno będą chcieli potwierdzić swoją klas również podczas tego meczu. Niewątpliwie chcąc zdobyć Mistrzostwo Anglii w takich meczach muszą zdobyć komplet punktów.

Burnley w tym sezonie zawodzi i to na całej lini. Obywatele natomiast grają coraz lepiej i podczas tej rywalizacji powinni zdobyć komplet punktów” – pisze typer portalu betonline.net.pl

Superbet nowy bonus powitalny. 34 PLN bez depozytu!

Obywatele znacząco poprawili jakość w swojej grze. Z pewnością od pierwszej minuty podopieczni Guardioli będą chcieli narzucić swój styl gry i wyjść na prowadzenie. Na pewno możliwości ku temu mają i to dosyć spore. Pod względem kl.asy piłkarzy również przewyższają przecinków niezwykle wyraźnie.

Drużyna Burnley w tym sezonie nic wybitnego nie pokazuje. Chociaż na pewni nie można ich lekceważyć, ponieważ po dwóch całkiem udanych dla siebie pojedynkach, w których to pokonali Liverpool i Aston Villa w miniony weekend przegrali z Chelsea 2-0. Nie da się ukryć, że największym problemem tego zespołu jest ofensywa. Strzelnie bramek przychodzi dla nich z wielkim trudem. I nie chce mi się wierzyć, żeby nagle mogli strzelać bramki seriami. Tym bardziej, że podczas tej rywalizacji zagrają z niezwykle dobrze ułożoną drużyną.

Reasumując, faworytami tego spotkania niewątpliwie są Obywatele. Ekipa Manchesteru United przewyższa swoich rywali minimum o jeden poziom i jeśli w tej rywalizacji nie zlekceważa owuch rywali to nie powinni mieć zadnych problemów z wygraną.

Spotkanie Burnley – Manchester City można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Burnley – Manchester CityCity – 11.65Fortuna
Burnley – Manchester CityBTTS – NIE1.56Fortuna
Poprzedni artykułJuventus – Spal: Darmowa typy na mecz, analiza, stream – 27 stycznia
Następny artykułPewny bonus do 50 PLN co tydzień za przegrane zakłady od STS
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)