Bukmacher TOTALBet przyznaje bonus dla graczy, którzy dokonają rejestracji konta. Wystarczy założyć konto, aby otrzymać darmowe sroki bonusowe na grę i to bez depozytu.

Darmowa gotówka za nowe konto bez depozytu

Darmowa gotówka za nowe konto bez depozytu

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera TOTALBet.

Operator przyznaje bonus dla graczy, którzy dokonają zawarcia nowego konta, a także poprawnie przejdą proces weryfikacji danych.

Po spełnieniu tych warunków bukmacher przyznaje freebet w wysokości 10 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Środki trafią na konto gracza bez dokonania żadnego depozytu.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Bonus trafi maksymalnie do 48 godzin od momentu założenia konta. W każdym momencie można sprawdzić czy bonus trafi na konto gracza. Można to zweryfikować poprzez kliknięcie w moje konto, a następnie freebet.

Chcąc zagrać za środki bonusowe należy zagrać kupon, gdzie kurs łączny jego będzie wynosił nie mniej niż 2.00. Wówczas na dole kuponu pojawi się opcja „10 PLN TOTALBet freebet” i należy ją zaznaczyć chcąc zagrać za otrzymane środki.

Kupon za bonus od bukmachera

Bonus za pierwszy depozyt do 500 PLN

Poza tym bukmacher zwiększa pierwszy depozyt dla swoich graczy Wystarczy dokonać pierwszej wpłaty, aby otrzymać jej równowartość. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKwalifikacje EURO 2020: Łotwa – Izreal – 7 czerwca (piątek)
Następny artykułPewniaki z Kwalifikacji do EURO 2020 – 11 czerwca (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)