Nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach obstawienie E-sportu jest bardzo popularne wśród graczy. To sprawiło, że legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

Bezpieczne 25 PLN na E-sport

Bezpieczne 25 PLN na E-sport

Korona wirus bardzo mocno również dotknął Świat sportu. Sprawiło to wszystko, że zdecydowana większość lig obecnie jet zwieszonych i tym samym mecze nie są rozgrywane.

Jednak to wszystko nie dotyczy E-sportu, gdzie to nadal rozgrywki są w dalszym ciągu kontynuowane. I to trzeba zaznaczyć, że to wykorzystują gracze, którzy regularnie obstawiają mecze z tej dyscypliny.

W związku z tym bukmacher STS wychodzi swoim graczom na przeciw i oferuje promocję – „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”, w ramach tej akcji każdy gracz może co tydzień liczyć na bonus do 25 PLN.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty w pierwszym kroku musi zalogować się na swoje konto na www.STS.pl, po czym obowiązkowo trzeb kliknąć w przycisk „Dołącz’, który znajduje się w zakładać „Bezpieczne 25 PLN na E-sport”.

Warto jest nadmienić, że ta oferta trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy etap dostępy jest w dniach od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:58.

Bonus na E-sport dla typerów

Po spełnieniu powyższych warunków gracze mogą już zawierać kupony. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady SOLO, na których to może być wyłącznie typ z E-sportu.

Trzeba zaznaczyć, że jest z czego wybierać. Bowiem przed nami chociażby rozgrywki w takich grach, jak np. Counter – Strike, DOTA 2, League od Legends, czy też Overwatch.

Kod promocyjny w BetClic 2020

Kurs zdarzenia nie może wynosić mniej niż 1.85. Stawka każdego kuponu jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że z tej oferty automatycznie są wykluczone zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Darmowe 25 PLN dla graczy

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego bukmacher STS dokona zsumowania stawek za przegrane wszystkie zakłady z E-sportu i przyzna bonus 10% wartości wkładu:

Przykład: Łączna kwota za przegrane zakłady wyniosła 210 PLN. W zamian gracz otrzyma bonus o wartości 21 PLN.

Największy bonus, jaki może trafić na konto gracza to 25 PLN. Istotne w tym wszystkim jest to, że każdy użytkownik może liczyć na darmowe środki co tydzień.

Kod promocyjny w STS:

Przypomnieć warto jest, że w dalszym ciągu gracze mecze mogą obstawiać wyłącznie przez internet. Powodem tego jest fakt, że punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.

W związku z tym legalny bukmacher STS online przygotował specjalną ofertę promocyjną każdemu nowemu graczowi za dokonanie rejestracji. W skład pakietu powitalnego wchodzi:

  • bonus o wartości o 29 PLN i to bez wpłaty własnej
  • premia za depozyt do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi już na start pod warunkiem, że wpisze on specjalny kod promocyjny —>>>> BETONLNE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak obstawiać przez telefon? Aplikacje mobilne Betclic, STS, Fortuna
Następny artykułTyp dnia – 20 kwietnia [czwartek]
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)