Limitowaną ofertę promocyjną na Esport przygotował bukmacher eFortuna online. Każdy użytkownik może liczyć na darmowy bonus za obstawienie meczy z tej dyscyplin. W dodatku bonus zostanie przyznany niezależenie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus na E-sport za darmo

Bonus na E-sport za darmo

Skorzystać z promocji „E-sportowy pewniak” może każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera eFortuna, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Wystarczy w dniach od 23 do 27 marca do godz. 23:59 zagrać minimum trzy kupony za co najmniej 10 złotych, na których to będą same zdarzeń z oferty przedmeczowej na esport.

Bukmacher eFortuna w ramach tej akcji kwalifikuje kupony:

  • SOLO
  • AKO
  • MAXIKOMBI

Nie da się ukryć, że podczas najbliższych dni zawodnicy będą rywalizować w takich grach, jak m.in. Counter Strike Global Offensive, League of Legends, Dota2, Starcraft czy Pro Evolution Soccer.

polski bukmacher sts oferta bonsuów 2020
Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

eFortuna bonus na E-sport

Użytkownik, który zagra minimum trzy zakłady które spełniają powyższe warunki promocji otrzyma darmowy bonus i to niezależenie do tego, jak one zostały rozliczone. Wysokość bonusu przyznawana jest w następujący snobów:

  • za postawiony 3 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 3 różne dni trwania promocji = bonus 15 zł
  • za postawiony 4 kupony za min. 10 zł każdy postawione w 4 różne dni trwania promocji = bonus 20 zł
  • za postawiony 5 kuponów za min. 10 zł każdy postawione w 5 różnych dni trwania promocji = bonus 25 zł

Aktualny kod promocyjny u bukmachera eFortuna:

Bukmacher eFortuna w swojej ofercie posiada pakiet powitalny, a w nim każdy gracz może otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 złotych
  • premia za depozyt do 1000 złotych
  • pierwszy zakład bez ryzyka do 115 złotych

Te bonusy będą aktywne pod warunkiem, że użytkownik wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Nie można zapominać, że jest to możliwa, aby je wpisać.

Warto jest nadmienić, że obecnie gracze mogą wyłącznie obstawiać przez internet. Powód tego jest bardo proste, punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp dnia – 10 marca [wtorek]
Następny artykułJak obstawiać przez telefon? Aplikacje mobilne Betclic, STS, Fortuna
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)