Bukmacher STS nagradza swoich aktywnych graczy. Wystarczy, bowiem na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego zagrać co najmniej cztery dowolne kupony, aby otrzymać darmowy zakład i to bez znaczenia jak zostały one rozliczone.

STS: Darmowy bonus 2020

STS: Darmowy bonus 2020

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywnego konta u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „4+1” składa się z okresów rozliczeniowych, które to trwają od każdego poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59. Typer, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

Warunek podstawowy w tej akcji jest to zagranie minimum czterech dowolnych kuponów SOLO lub AKO na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego, ale co istotne w tym samym czasie muszą one zostać rozliczone!

kod promocyjny za darmo u bukmachera betclic

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85. Typy znające się na zakładzie mogą pochodzić z oferty przedmeczowej bądź LIVE. A jest na pewno z czego wybierać, gdyż oferta bukmachera STS jest bardzo bogata.

Istotne w tym wszystkim jest to, że stawka każdego kuponu promocyjnego musi wynieść dokładnie 11 PLN. W akcji nie biorą udziału zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji może liczyć na darmowy freebet w kwocie 11 PLN od bukmachera STS bonus i to niezależenie od tego zostały rozliczone zakłady. Bonus znajdzie się na koncie gracza maksymalnie do 5 dni od momentu rozliczenia zakładu.

Kod promocyjny na bonus bez wpłaty od STS

Gracz, który wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym bukmachera STS może liczyć na darmowe bonusy, tj.

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTyp Dnia – 30 listopada (sobota)
Następny artykułTyp dnia – 3 grudnia (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)