Czas na drugą rundę spotkań eliminacji do Wimbledonu. Jedno z ostatnich dzisiejszych pojedynków u Panów będzie to spotkanie pomiędzy Harrisem, a Stakhvskym. Trudno jest uwierzyć tutaj w innym wynik niż wygrana Seruiya, która jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala.

Pewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Pewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo

Harris to obecnie dwieście dwudziesta rakieta męskiego tenisa, zaś jego rywal sklasyfikowany jest na sto trzydziestej dziewiątej pozycji. Patrząc na wyniki obu zawodników na trawie to one również przemawiają za Ukraińcem, który to w rym sezonie wygrał pięć spotkań oraz trzykrotnie przegrywał, zaś jego rywal ma na koncie jedną wygraną i dwie porażki.

Australijczyk trzeba podkreślić, że jest wstanie wygrywać jedynie podczas spotkań, w niżej notowanymi rywalami. Jednak przychodzi mu grać z znacznie mocniejszymi zawodnikami to ponosili regularnie porażki. A mogliśmy się przekonać o tym chociażby podczas turnieju w Nottginham, gdzie grał z Bemelmanem i przegrał zdecydowanie w dwóch partiach. Wcześniej również ciężko było dla niego o wygranie pojedynku.

„Ukrainiec jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala i jeżeli zagra na swoim poziomie to nie powinien mieć większych pogblemów z wygraną, ponieważ jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od swojego rywala” – pisze ekspert portalu tennispicks.info

Stakhovsky nie da się ukryć, że posiada zdecydowanie większy potencjał od swojego rywala, doświadczenie czy też możliwości. O czym o to najlepiej świadczą statystyki, gdzie przecież ten zawodnik najwyżej sklasyfikowany an trzydziestej pierwszej pozycji. Jednak na pewno nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji, ale trzeba podkreślić, że możliwości posiada i to spore.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Przed tygodniem mogliśmy obserwować jego podczas turnieju w Halle, gdzie to doszedł do drugiej rundy. Jedna trzeba podkreślić, że zaprezentował się bardzo dobrze. Ponieważ już w eliminacjach miał bardzo wymagających rywali jak Gulbisa i Bachingera, a mimo to wygrał te potyczki. W turnieju głównym okazał się lepszy od Molllekera, zaś zatrzymał go Herbert, z którym to w dodatku stoczył bardzo zacięty pojedynek już od pierwszej piłki.

Podczas pierwej rundy eliminacji Ukrainiec nie miał nawet najmniejszych problemów, żeby sięgnąć po wygrana. Ponieważ przyszło mu grać z Kingiem, gdzie to na przestrzeni całego pojedynku stracił zaledwie pięć gemów. Znacz ie bardziej zacięty bój stoczył Haris, który mierzył się z Lopezem, gdzie ostatecznie też wygrał w dwóch setach.

Spotkania  Harris – Stakhovsky można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Harris – StakhovskyDW 0:21.55ETOTO
Poprzedni artykułTenis ATP. Pewny typ na dzisiaj Simon – Sandgren – 25 czerwca (wtorek)
Następny artykułPewny typ z tenisa na dzisiaj za darmo – 29 czerwca (sobota)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)