Już w najbliższą sobotę, tj. 30 marca czeka nas gala FAME MMA, gdzie to bukmacher LvBet ma promocję dla swoich graczy, w której to przyzna bonus 50% do wygranych kuponów.

LvBet przyznaje dodatkowy bonus na wygrane kupony

LvBet przyznaje dodatkowy bonus na wygrane kupony

W promocji może wziąć każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet. Co najważniejsze w tym wszystkim swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Warunki promocji na Fame MMA w dodatku są bardzo przejrzyste. Ponieważ wystarczy zawrzeć kupon, gdzie będą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs łączny nie będzie mniejszy niż 2.00. Jednak trzeba pamiętać, że w promocji biorą udział jedynie te kupony, na których znajdują się same zdarzenia z gali FAME MMA.

Jeżeli idzie o stawkę kupony to nie może być ona mniejsza niż 50 PLN. W dodatku środki za jakie zostanie zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony, to bukmacher przyzna Ci bonus. A mianowicie 50% większą wygraną. Środki te zostaną przypisane do konta gracza w dniu 1 kwietnia. Lecz trzeba pamiętać, że każdy gracz może otrzymać tylko jeden bonus, a wartość jego nie może być większa niż 50 PLN.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną wartością, gdzie w dodatku kurs łączny nie będzie mniejszy niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEliminacje do EURO 2020: Włochy – Liechtenstein
Następny artykułBundesliga Typ Dnia : Hoffenheim – Leverkusen – 29 marca (piątek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)