Przed nami kolejny wieczór związany z eliminacjami do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej. Jedno z dzisiejszych potyczek będzie to konfrontacja na Hampden Park, gdzie Szkocja zmierzy się z Izraelem.

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo

Szkoci niewątpliwie do tego spotkania przystąpią w bardzo dobrych nastrojach Bowiem w dwóch ostatnich potyczkach sięgali po wygrane, gdzie to wygrali kolejno z Mołdawią oraz Austrią.

Teraz na pewno będą chcieli iść za „ciosem” i zanotować kolejne zwycięstwo. Izreal w ostatnim swoim meczu przegrał, aż 5-0 z Danią. Jednak nie można zapominać, że Izraelczycy podczas pojedynków wyjazdowych grają niezwykle przeciętnie.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE w 2021

Szkoci natomiast są lepiej ułożoną drużyną na tle swoich rywali. Prezentują lepszą jakość, a także potencjał. Niewątpliwie będą swoich szans szukać tutaj z kontry oraz stałych fragmentów gry, ponieważ pod względem warunków fizycznych dużo lepiej wyglądają na tle przeciwników.

Spotkania Szkocja – Izrael można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Szkocja – Izrael11.95STS
Poprzedni artykułIndian Wells: Koepfer – Ruusuvuori: Typy i analiza – 8 października (piątek)
Następny artykułTypy z tenisa na dzisiaj: Sousa – Balaji – 14 października (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)