Czas na ostatnie spotkania reprezentacyjne w marcu. W wtorek drugie swoje spotkanie podczas kwalifikacji do EURO 2020 rozegra reprezentacja W Włoch, która zagra z Liechtensteiem. Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego boju są gospodarze, a jedynie wymiar zwycięzca pozostaje kwestią otwartą.

łochy – Liechtenstein Darmowy typ, analiza i stream

Włochy – Liechtenstein Darmowy typ, analiza i stream

Włosi zgodnie z planem wygrali swoje pierwsze spotkanie eliminacyjne, gdzie to przyszło im mierzyć się z Finlandią. Finowie nie mieli nic tak naprawę do powiedzenia, ponieważ przez całe spotkanie oddali zaledwie jedne celny strzał.

Można być pewnym, że również podobnie będzie i tym pojedynku, gdzie od pierwszej do ostatniej minuty będą przeważać Włosi. Śmiało można nazwać ten mecz jako konfrontację pomiędzy Dawidem, a Goliatem. Reprezentacja Włoch przynajmniej jest o trzy klasy lepsza od swoich rywali.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

„Można śmiało powiedzieć, że będzie to mecz do jednej bramki, gdzie od początku powinni przeważać gospodarze i spokojnie stać ich na pewne zwycięstwo.” – pisze ekspert portalu typ-dnia.pl

Chociaż trzeba przyznać, że największym problemem Włochów jest skuteczność. O ile jeszcze potrafią stwarzać sobie dogodne sytuacje bramkowe to już ich wykończenie pozostawia wiele do życzenia. Nie od dzisiaj wiadomo, że ta reprezentacja nie strzela zbyt dużo bramek. Lecz z drugiej strony teraz czeka ich zdecydowanie słabszy rywal, gdzie powinni sobie postrzelać.

Reprezentacja Liechtensteiu w tym boju będzie nastawiona na defensywę, ale nie jest to zespół, który ma możliwości sprawienia dużych problemów rywalowi.

Reasumując, zdecydowanym faworytem tego boju są Włosi, a trzeba powiedzieć, że jedynie wymiar zwycięstwa pozostaje tutaj kwestią otwartą.

Spotkanie Włochy – Liechtenstein  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Włochy – Liechtenstein over 3.51.30Fortuna
Poprzedni artykułDarmowa gotówka na grę u bukmachera bez wpłaty
Następny artykułDodatkowy bonus na wygraną na FAME od LvBet
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)