O awans do kolejek rundy eliminacji do Ligi Mistrzów w środowy wieczór przy Łazienkowskiej 3 w Warszawie powalczą ze sobą drużyny Legii z Bodo Glimt. Zobacz darmowe typy na te spotkanie.

Legia Warszawa – Bodo Glimt: Typy bukmacherskie za darmo

Legia Warszawa – Bodo Glimt: Typy bukmacherskie za darmo

Po pierwszym spotkaniu można powiedzieć, ze bliżej awansu znajduje się drużyna Legii Warszawa. Podopieczni Michniewicza przed tygodniem wygrali 3-2. W dodatku dzisiejsze spotkanie rozegrają na własnym obiekcie.

Chociaż Norwegowie na pewno łatwo się nie poddadzą. Bowiem były momenty, w których Norwegowie byli lepsi od rywali. A w szczelności w kontekście gry ofensywnej, gdzie to stwarzali sporo sytuacji bramkowych.

Superbet bonus bez wpłaty własnej od STS

Do tego byli wstanie wykorzystać błędy rywala, a w szczególności defensywie. Legia w tym elemencie zagrała przeciętnie. Jednak trudno spodziewać się tego, iż Wojskowi w tym elemencie znowu zagrają tak przeciętnie.

Śmiem twierdzić, że Wojskowi mają sporą pewność siebie po wygranej przed tygodniem, gdzie zagrali całkiem dobre spotkanie. Przede wszystkim w ofensywie, gdzie kreowali sporo okazji do strzelania bramki. Bardzo dobrze w zespół wkomponował się Emreli i powinien zaprezentować się z tej strony.

Spotkania Legia Warszawa – Bodo Glimt można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Legia Warszawa – Bodo Glimtover 2.51.57STS
Legia Warszawa – Bodo GlimtBTTS1.51STS
Poprzedni artykułDelbonis – Zhang: Typy bukmacherskie na dzisiaj z tenisa – 13 lipca (wtorek)
Następny artykułTypy na dzisiaj z tenisa – 29 lipca (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)