Przed nami kolejne spotkania w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy. Jedno z dzisiejszych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Portugalią, a Serbią. Nieznacznym faworytem tego boju są gospodarze, ale patrząc na skuteczność Portugalczyków można powiedzieć, że bramek tutaj zbyt dużo nie powinno paść.

Portugalia – Serbia darmowy typ, analiza i stream

Portugalia – Serbia darmowy typ, analiza i stream

Portugalia w pierwszym swoim spotkaniu grała z Ukrainą. Owszem podopieczni Santosa przeważali przez większość spotkania, ale nie potrafili strzelić bramki rywalom. I tutaj pojawia się największy problem tego zespołu. Bowiem strzelenie bramek nie jest mocną stroną Portugalii. Podczas ostatnich pięciu spotkań zaledwie raz strzelili więcej niż dwie bramki!

Owszem jest to zespół o sporym potencjale, ponieważ w swojej kadrze ma takich zawodników jak Jota, Ronaldo, Silca czy Matuiti. Są to piłkarze, których spokojnie stać na strzelenie bramek, ale jak pokazują ostatnie mecze nie przychodzi dla nich to z wielką łatwością. Z drugiej strony w ofensywie prezentują się bardzo solidnie. Posiadają ogromne możliwości co zresztą również i pokazują ostatnie boje, gdzie regularnie udaje im się zachować czyste konto.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

„Portugalia jak nawet wygra te spotkanie to nieznacznie. Serbia jest mocniejszym zespołem od Ukrainy, więc o gole również powinno być gospodarzom trudno jak w pierwszym boju” – pisze ekspert potyalu typydnia.pl

Serbowie natomiast dopiero rozpoczynają zmagania w eliminacjach do Mistrzostw Europy, ponieważ we wcześniejszym spotkaniu nie grali. Lec rozegrali spotkanie towarzyskie z Niemcami, gdzie można powiedzieć, że nic wybitnego nie pokazali. Na przestrzeni całego spotkania oddali zaledwie jeden celny strzał, który zresztą zamienili na bramkę.

Trzeba podkreślić, że ekipa Santosa dzisiaj znowu będzie miała spore problemy, aby strzelić bramkę. Bowiem Serbowi są na pewno znacznie mocniejszym i solidniejszym zespołem od Ukrainy. Nie boją się walki i grają niezwykle zacięcie.

Reasumując, jak dobrze wiadomo ofensywa gospodarzy kuleje i to na całej lidze. Owszem podopieczni Santosa w składzie mają Ronaldo, który z „niczego” potrafi strzelić bramkę. Jednak można się spodziewać, że dużej ilości bramek tutaj nie zobaczymy.

Spotkanie Portugalia – Serbia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Portugalia – Serbia under 2.51.63Fortuna
Poprzedni artykułMiami Open : Typy na 24 marca (niedziela)
Następny artykułDarmowa gotówka na grę u bukmachera bez wpłaty
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)