Jedno z środowych spotkań w eliminacjach do Ligi Mistrzów będzie to konfrontacja pomiędzy FC Kopenhaga, a TNS. Nie da się ukryć, że znacznie mocniejszą drużyną są gospodarze, którzy powinni przeważać od pierwszej minuty w tym boju.

FC Kopenhaga – TNS: Typ i analiza

Owszem przed tygodniem Duńczycy wygrali skromnie 2-0, ale przeważali przez większość spotkania, ale nic wybitnego z tego nie wynikało. Ponieważ udało im się stworzyć zaledwie osiem sytuacji bramkowych z czego oddali dwa celne strzały.

Można być pewny, że przebieg dzisiejszego pojedynku będzie wyglądał bardziej pod dyktando gospodarzy. Duńczycy z pewnością będą chcieli zdominować rywala i to od pierwszej minuty. Możliwości, potencjał czy jakość piłkarską w to mają.

Również pod względem kadrowym wyglądają dużo mocniej. Z pewnością od początku pojedynku zobaczymy takich piłkarzy jak N’Doye, Solitroi, Holse czy Skov, którzy powinni nie raz zagrozić bramce rywala. Dodatkowo są znacznie lepsi wyszkoleni technicznie. Gra tego zespołu wygląda znacznie solidniej od rywali.

„Nie da się ukryć, że jest spora różnica w poziomie pomiędzy tymi zespołami. Gospodarze nie powinni mieć większych problemów z kolejną wygraną w tym pojedynku” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Można powiedzieć, że piłkarze FC Kopenhagi będą mieli łatwiej niż przed tygodniem, ponieważ drużyna TNS nie może tutaj bronić dostępu do swojej bramki i bardziej zaryzykować. Grając na własnym obiekcie udało im się oddać jeden celny strzał, a o poprawienie tego bilans nie powinno być znacznie lepiej w tym boju.

Betfan darmowy kod promocyjny

Nie da się tez ukryć, że ta drużyna będzie ustawiona podobnie jak przed tygodniem, gdzie będzie chciała za wszelką cenę zagęścić środek pola, swoich szans szukać z kontry i stałych fragmentów gry.

Przed tygodniem to nie wyszło im za dobrze. W tym boju grając na terenie rywala powinno być jeszcze trudniej o dobry wynik.

Spotkania FC Kopenhaga – TNS można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl