W sobotę 16 listopada ostatnie swoje spotkanie podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 rozegrają Chorwaci, którzy to u siebie zmierzą się z Słowacją. Nie da się ukryć, że faworytami tego pojedynku są aktualni wicemistrzowie Świata i każdy inny rezultat niż ich zwycięstwo będzie sporą niespodzianką.

Chorwacja – Słowacja: Typ i analiza

Chorwacja – Słowacja: Typ i analiza

Chorwaci do tego pojedynku przystąpią jako liderzy grupy E. Jednak dla gospodarzy tego spotkania będzie to ostatni pojedynek podczas tych eliminacji. A sytuacja nie jest do końca klarowana w tej grupie, ponieważ przewaga nad Węgrami wynosi dwa oczka, zaś Słowakami cztery, którzy mają jedno spotkanie rozegrane mniej.

Gospodarze nie chcąc liczyć na rywali najlepiej muszą wygrać ten mecz. Szanse na osiągniecie tego rezultatu mają spore i niewątpliwie będą chcieli wykorzystać swoją klasę.

Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest i to spora co pokazał zresztą pierwszy pojedynek, gdzie to Chorwacji na wyjeździe wygrali bez najmniejszych problemów, aż 4-0.

Gospodarze cały czas nie mogą być pewni awansu, więc ten mecz potraktują poważnie i tym samym wywalczą sobie bilet na EURO 2020” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Chorwaci na pewno nie mogą przejść obojętnie obok tego spotkania. Chociaż trzeba przyznać, że podczas tych eliminacji nie grają na pełnych obrotach. Zdarzały i się często wpadki, mimo, ż przecież nie mieli zbyt wymagających przeciwników.

Jednak teraz muszą wyjść i od pierwszej minuty zaatakować bramkę rywala. Możliwości, potencjał, doświadczenie, czy też klasę piłkarzy mają i nie powinni to potwierdzić podczas tego pojedynku. Tym bardziej, ze ten mecz rozgrywają na własnym obiekcie!

Bonus bez depozytu od STS. Kod promocyjny BETONLINE

Widać, że Chorwaci traktują ten pojedynek bardzo poważnie, ponieważ od pierwszej minuty zobaczymy chociażby takich zawodników jak m.in. Persicić, Modrić, Brozović, Kovacić, Rebić czy Petković.

Chorwacji mają możliwości na pewne wygranie tego spotkania. Mało tego wydaje się, że już po pierwszej połowie powinni prowadzić i to wyraźnie. Jeśli zagrają w pełni zagazowani to ni powinni mieć najmniejszych problemów z wygraniem pojedynku.

Spotkanie Chorwacja – Słowacja można oglądać za darmo online w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – Słowacja11.51Betfan
Poprzedni artykułTypy dnia z eliminacji Mistrzostw Europy – 14 listopada (czwartek)
Następny artykułTyp dnia – 20 listopada (środa)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)