Wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek podczas Mistrzostw Europy 2020 w piłce nożnej. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to rywalizacja pomiędzy Danią z Walią. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Dania – Walia: Pewniaki bukmacherskie na Euro 2020

Dania – Walia: Pewniaki bukmacherskie na Euro 2020

Duńczycy śmiało można powiedzieć, że dosyć szybko podnieśli się po wypadku Eriksena i już w rywalizacji z Belgią potrafili znacząco zagrozić rywalom. Ostatecznie przegrali, lecz w rywalizacji z Sborną pokazali swój charakter i wolę walki, gdzie nie dali najciemniejszy szans ekipie Czerszczesowa.

Owszem strata Eriksena na pewno jest bardzo odczuwalna i bolesna. Nie mniej jednak widać, z trenerem Duńczyków znalazł nowy sposób nagrę swojej drużyny i to jest widoczne w każde rywalizacji. Niezwykle dobrze radzi sobie Damsagard, który dobrze wkomponował się w ten zespół.

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Walijczycy śmiało można powiedzieć, że mają sporo szczęścia, że udało im się wyjść z grupy. Bowiem już w pierwszym meczu byli tłem na tle Szwajcarów ostatecznie udało się zremisować 1-1. Udało się im wygracowanie z Turcją, co nie jest w żądnym wypadku wyczynem.

Obecnie dużo lepie spisują się Duńczycy i jeśli zagrają na takim etapie co podczas fazy grupowej to spokojnie te spotkanie powinni wygrać i to bez większych problemów.

Przewidywane składy na mecz Walia – Dania:

Walia: Ward – Davies, Mepham, Rodon, Roberts – Bale, Morrell, Ramsey, Allen, James – Moore

Dania: Schmeichel – Christiansen, Kjaer, Vestergaard – Wass, Delaney, Hojberg, Maegle – Damsgaard, Poulsen, Brwaitwaite

Spotkanie Walia – Dania można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Walia – Dania21.76STS
Walia – Daniapowyżej 2 bramek1.48Fortuna
Poprzedni artykułEURO 2020: Rosja – Dania: Typy bukmacherskie – 21 czerwca
Następny artykułWimbledon 2021: Chardy – Ivashka typy bukmacherskie – 1 lipca
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)