O godzinie 18:00 rozpocznie się dzisiaj drugie spotkanie podczas Mistrzostw Europy 2020. A dokładnie mówiąc dojdzie do rywalizacji pomiędzy Danią z Finlandią. Zobacz darmowe typy na ten mecz.

Typy z analizą na mecz Dania – Finlandia

Typy z analizą na mecz Dania – Finlandia

Zdecydowanymi faworytami w grupie B są Belgowie. Natomiast wszystko wskazuje, że Duńczycy i Rosjanie będą walczyć o drugie miejsce. Finowie są najsłabszą drużyną i n trudno spodziewać się porywający gry z ich strony.

Można śmiało powiedzieć, że Finowie i tak osiągnęli spory sukces awansując na EURO. Na pewno będą chcieli zaprezentować się z jak najlepszej strony. Jednak nie będzie to takie łatwe.

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Bowiem już na starcie otrzymują bardzo wymagającego rywala, jakim jest Dania, która w dodatku znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji. Podczas spotkań kontrolnych notowali dobre rezultaty. Najpierw zremisowali z Niemcami, zaś w drugim starciu dość pewnie pokonali Bośnię i Hercegowinę.

Przebieg tej rywalizacji jest dosyć prosty. Bowiem przez większość spotkania z pewnością będą przeważać Duńczycy. Finowie skupią się na defensywie i szukaniu swoich szans z kontry i stałych fragmentów gry.

Spotkanie Dania – Finlandia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Dania – Finlandia11.55Fortuna
Dania – FinlandiaBTTS – NIE1.58Fortuna
Poprzedni artykułTypy bukmacherskie – 8 czerwca (wtorek). Darmowe pewniaki
Następny artykułEURO 2020 typy dnia: Dania – Belgia: Typy bukmacherskie – 17 czerwca
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)