Jedno z ciekawszych czwartkowych pojedynków w ramach EURO 2020 będzie to starcie pomiędzy Danią z Belgia. Zobacz darmowe typy bukmacherskie na ten mecz.

Dania – Belgia: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Dania – Belgia: Typy bukmacherskie na Euro 2020

Można powiedzieć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta. Są nim Belgowie, którzy w pierwszym spotkaniu nie dali najmniejszych szans Rosjanom, których pewnie rozbili. Ekipa Martineza w każdym elemencie była dużo mocniejszą zespołem od swoich rywali.

Belgowie prezentują fantastyczny futbol. Są wstanie dominować przez większość starcia, a także narzucić swój styl gry od pierwszej minuty. Nie da się ukryć tego, iż są wstanie dominować przez większość meczu. Do tego nie mają żadnych problemów z kreowaniem okazji bramkowych.

STS bonus bez wpłaty własnej 2021

Duńczycy wiadomo, że cały czas na pewno są w szoku. Po sobotniej sytuacji z Eriksenem. Po pierwszy brak tego piłkarza znacząco osłabia jakość tej drużyny. A drugi aspekt, iż było blisko śmierdzi na pewno podmyła moralne i ambicje tego zespołu.

Spotkanie Dania – Belgia można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBumacher
Dania – Belgiaunder 2.51.6STS
Dania – BelgiaBTTS – NIE1.66Fortuna
Poprzedni artykułEURO 2020: Darmowe typy na mecz Dania – Finlandia – 12 czerwca
Następny artykułEURO 2020: Rosja – Dania: Typy bukmacherskie – 21 czerwca
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)