Specjalną ofertę promocyjną wszystkim aktywnym swoim graczom oferuje legalny bukmacher eWinner. Co weekend na konto typerów mogą trafić gwarantowane freebety za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak zostały rozliczone.

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner

Darmowe bonusy za obstawienie meczy od eWinner

Emocji piłkarskich podczas każdego weekendu trzeba powiedzieć, że nie brakuje, ponieważ są rozgrywane mecze w czołowych ligach, jak Premier League, Serie A, Bundeslidze, LaLidze, czy też Ligue 1.

Dodatkowo każdy z aktywnych typerów ma prawo skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Futbol totalny. Freebety na graczy” u bukmachera www.eWinner.pl. Lecz ta akcja aktywna jest wyłącznie w następujące dni każdy piątek, sobotę oraz niedzielę do odwołania.

Freebety za obstawienie meczy:

Zadaniem graczy w promocji „Futbol totalny. Freebety na graczy” jest zagranie kuponu za dokładną kwotę 49 PLN, na którym to będą znajdować się same mecze z piłki nożnej. Dodatkowo kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 2.50.

Fuksiarz nowy kod promocyjny –>> BETONLINE

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji typer otrzyma freebet o wartości 25 PLN. Łącznie na przestrzeni każdego weekendu gracz może otrzymać nawet 75 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują wszystkim użytkownikom specjalną akcję promocyjną, w której to na sam początek można liczyć na pierwszy bezpieczny kupon do 110 PLN oraz premię za drugi depozyt do 500 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułYan – Perry: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 23 lutego (środa)
Następny artykułCarballes Baena – Martin Tiffon: Typy bukmacherskie, analiza, kursy – 3 marca (czwartek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)