Forbet z okazji kalendarza adwentowego, który prowadzi do świąt, na poniedziałek 10 grudnia proponuje promocję w wysokości 50% od depozytu dla nowych użytkowników.

Ważne w tym wszystkim, że promocja obowiązuje jednie w dniu dzisiejszym, tj. 10 grudnia i trwa od godz. 0:00 do godz. 23:59. Nie masz jeszcze konta? Przejście procesu rejestracji potrwa zaledwie chwilę. 

Kwota minimalna jaka obowiązuje w tej promocji to 20PLN,maksymalna to 500PLN. Jednak można dokonać większego depozytu, ale wówczas na konto i tak wpłynie 500 PLN.

Warto również jest pamiętać, żeby bonus był aktywny należy dokonać obrotu jednokrotnego w kwocie depozytu. Wymagany przy tym jest kurs 2.00.

Kupony musza składać się przynajmniej z dwóch zdarzeń. Jednak co istotne granie systemem nie jest brane pod uwagę.

Bonus zostanie przyznany jedynie podczas pierwszej wpłaty. A warunkiem jest dokonanie jej w dniu 10.12.2018.

TU ZAŁOŻYSZ KONTO U BUKMACHERA ONLINE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTypy 10 grudnia – poniedziałek
Następny artykułTypy z Ligi Mistrzów – 11 grudzień (wtorek)
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)