Z okazji dzisiejszego święta, tj. Trzech Króli bukmacher Forbet prowadzi konkurs. Podczas, którego nagrodzi trzech graczy, z najwyższymi trafionymi kursami. Nagrodami są trzy bonusy w kwocie 200 PLN.

Promocja obowiązuje jedynie w niedzielę – 6 stycznia. To wszystko sprawia, że nasze kupony muszą zostać rozliczone do godziny 23:59. Jak tak się nie stanie to jesteśmy wykluczeni z promocji.

Ilość kuponów w tej promocji jest dobrowolna, jak i zdarzeń na kuponie. Jednak należy pamiętać, ze stawka musi wynosić dokładnie 39 PLN.

Ponadto trzy osoby z najwyższymi trafionymi kursami otrzymają bonusy. Jest o co na pewno walczyć, ponieważ bukmacher rozda dzisiaj trzy bony w kwocie 200 PLN.

Warto skorzystać z promocji Forbet na styczeń:

Bonus zostanie dopisany do konta najpóźniej w poniedziałek – 7 stycznia do godziny 16:00.

Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem:

  • dokonania czterokrotnego obrotu otrzymaną kwotą
  • łączny kurs na kuponie nie może być mniejszy niż 2.00.
  • czas na obrót mamy 30 dni od momentu otrzymania nagrody.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułReal Madryt – Real Sociedad Typ dnia 6 stycznia
Następny artykułTyp dnia – 7 styczeń (poniedziałek) – M. Tel Aviv – Nataya
Od wielu lat Ekspert na portalu BetOnline, gdzie z powodzeniem typuje piłkę nożna i kilka innych dyscyplin. Interesuje się też jazdą konną i chciałby żeby na świecie panował pokój :)